velkoobchodní skladová aplikace
EKONOMICKÝ SOFTWARE
s E-SHOPEM a redakčním systémem pro webové stránky

Co je v aplikaci nového ?

2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

11.12.2017

Číselníky - Výdejní místa
Zde si můžete prohlížet seznam výdejních míst. Zatím se aktualizace provádí pro výdejní místa PPL ParcelShop v zemích CZ, SK a PL. Je k dispozici adresa, GPS souřadnice a pracovní doba pro jednotlivé dny v týdnu. Pokud výdejní místo poskytne telefon nebo e-mail, je zde také uveden.

Používáte-li placenou verzi aplikace, můžete využít ukládání seznamu výdejních míst na Váš SQL server. Díky těmto údajům můžete na svém webu a e-shopu nabídnout výběr výdejních míst.

Číselníky - Parametry
Zde je možné určit, jak často se budou aktualizovat výdejní místa. Zatím se aktualizace provádí pro výdejní místa PPL ParcelShop. Číslo udává počet dnů pro získání čerstvých dat pomocí webové služby PPL.

Dále je možné určit pro které země se budou výdejní místa aktualizovat.

16.01.2017

Nastavení - Základní údaje
Nyní je možné si zvolit název souboru s firemním logem včetně přípony souboru a prohlédnout si přímo v aplikaci náhled loga.

Nastavení - Uživatelé - Cesta k datům
Soubor s razítkem byl původně uložen ve složce USER - LOCAL SETTINGS - VOSA, ale nyní se přestěhoval do složky IMAGES v datové knihovně. Tam tedy uložte všem uživatelům jejich soubory s razítkem. V okně Cesta k datům je vpravo dole okénko, kam napište název souboru s razítkem včetně přípony. Nyní je jedno, na kterém PC v LAN síti uživatel pracuje, protože razítko se použije podle právě přihlášeného uživatele. Soubory s razítky uživatelů uložte do všech knihoven, ve kterých vystavujete razítkované doklady.

07.01.2017

ODBYT -Parametry
Nyní si můžete nastavit vlastní nadpisy dokladů, které vám budou více vyhovovat. Délka každého vlastního nadpisu dokladu je 40 znaků.
Tato možnost se týká těchto dokladů: dodací list, dodací list bez cen, výdejka, reklamační protokol, cenová nabídka, cenová nabídka s omezenou platností, potvrzení objednávky, výzva k platbě a účtenka.

06.01.2017

SYSTÉM - Tollbar
Po instalaci nové verze s tímto datem nebo novějším bude obsah souboru S_TOOLBAR přesunut do souboru UŽIVATELÉ. Od té doby bude mít uživatel svůj nastavený TOOLBAR přístupný na jakémkoliv PC ve vaší síti LAN.

NASTAVENÍ - Uživatelé
Přidány záložky pro nastavení TOOLBARu a přidáno tlačítko "Vytvořit kopii uživatele". Nyní je možné nastavit prvnímu uživateli TOOLBAR a poté vytvářet další uživatele jako kopii stávajícího uživatele. Není tedy třeba každému uživateli nastavovat TOOLBAR. Pouze se některým uživatelům jen mírně upraví nastavení TOOLBARu.

Copyright © [SIMEO]. Všechna práva vyhrazena.
Aktualizace stránky: 03.01.2018